wz
:Anketa:      

       

:Fotogalerie:

 

 

    Počitadlo
   TOPlist

  

 


    

 

 

  

Nástrahy Živočišného původu

 

Kukly mouchy masařky a potemníka:Musíme počítat s tím,že se nám červi někdy zakuklí.Bývá zvykem kukly zahodit nebo neúčelně hodit do vody.Kukly jsou však velmi dobrá nástraha.Protože však plavou,musíme je zatěžovat olůvkem.

 

Luční koníček:Patří do skupiny oprávněně oblíbených účinných letních nástrah na tlouště,proudníky,boleny,a i lipany a pstruhy.Koník je typickou nástrahou na třepačku.

 

Nástrahy rostliného původu

Brambory:Vařená brambora je zaručenou nástrahou na kapra,ale i cejna,lína,plotici a tlouště.Pro vnadění lze použít jakýkoliv druh,které se po uvaření nerozsypávají.

 

Hrách:Je výbornou návnadou i nástrahou stejně jako brambora nebo žížala:musí  však být dobře uvařen.Hrách můžeme používat po celý rok,nejúspěšnější je n jaře a na podzim.

 

Těsta

Kvasnicové těsto:Je měkké a přitom tuhé.připravuje se z mouky,cukru ,mléka s kvasnicemi a špetkou soli,stejně jako normální těsto,které se zadělává na pečivo.Potřebné tuhsti docílíme přidáním mouky.

 

Francouzské těsto:Do studeného svařeného mléka přidáváme za stálého míchání hrubou mouku.Z takto zniklé husté těstovité hmoty vytvarujeme placku,kterou vložíme na pánev a na mírném ohni hněteme a mícháme tak dlouho ,až hmota zklihovatí hodně do tuha.Do této hmoty pak přidáme natvrdo a jemně rozdrobený žloutek a několik kousků vařené brambory.Všechno pak znovu prohněteme.

Autor: Jaromír Drlík(bokky)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


: Rychlo pokec:
 
 

 


:Kontakt:
Své náměty a návrhy pište na

E-mail: chytej.xf@centrum.cz

ICQ: 299-465-434 

:Ikonky:


Naše ikonka

 


:Počasí:
Předpověď pro ČR zítra od Meteopress.czPředpověď pro ČR pozítří od Meteopress.cz Předpověď pro ČR pozítří od Meteopress.cz

 

 
 
PROTECT YOUR FAMILY GET QUOTE
Visit Now
Cheap Mortgage
Click Here
Skiing Insurance
 
 
Copyright Jaromír Drlík(bokky)
           
           
           
           
           
           
      © 2007. Všechna práva vyhrazena.