wz
:Anketa:
      

       

:Fotogalerie:

 

 

 

    Počitadlo
   TOPlist
 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

:Založení stránek:
Vydáno dne 14.1 .2007

Je 14.1.2007 a já vkládám stránky na net ještě tu není zdaleka všechno,ale moc k tomu nechybí.Doufám,že stránky budou mít úspěch.

e

Autor: Jaromír Drlík

 

:Byl přidán tip na daleké nahazování do rubriky Tipy a Triky:
Vydáno dne 16.3 .2007

Vezmeme si kousek náplasti a nalepíme si ji na prst, kterým nahazujeme.Potom můžeme nahazovat kam chcete a ani to nebolí tohle mám ze své vlastní zkušenosti.Vždy když jsme jeli na Těrlickou přehradu tak sem si to hnedka udělal a byl pokoj.

Autor: Jaromír Drlík

 

:Pár slov o boilís:
Vydáno dne 21.3.2007

Boilí je oblíbenou nástrahou kaprařů-specialistů.Existuje v různých velikostech a s téměř nekonečným množstvím příchutí. Boilí je tvrdá kulička,bohatá na bílkoviny,kterou vyvinuli maniačtí kapraři,aby na ně lovili speciálně kapitální exempláře.I když se také někdy na boilí chytí nějaký ten lín nebo cejn,jedná se o speciální nástrahu,na kterou se loví téměř výhradně kapři. Tyto malé kuličky pro kapry si můžeme vyrábět sami z hotových směsí,vajec a aromatických přísad,nebo je koupit připravené k rybolovu(což je poněkud dražší)v odborném obchodě s rybářskými potřebami.

Autor: Jaromír Drlík

 

:Byl přidělen návod na chytání rousnic v noci do rubriky návody:
Vydáno dne 6.4.2007

Asi dvě až tři hodiny po setmění můžeme sbírat rousnice na louce.S kapesní svítilnou (nejvhodnější je svítilna s červeným světlem,které rousnice ,citlivé na světlo,sotva vnímají)prohledáváme trávník ,nejlépe vlhký,čerstvě posečený.Rousnice vyčnívají asi dvěma třetinami délky těla ven ze svých doupátek trubkovitého tvaru.Pozor:tito tvorové se stáhnou bleskurychle zpátky do země,když se cítí ohroženi.Proto musíme nejdříve uchopit tělo rourkovité podzemní dírky a pomalu je vytáhnout,aby se nepřetrhlo.

Autor: Jaromír Drlík

 

:Nové fotky v rubrice fotogalerie úlovků:
Vydáno dne 19.5.2007

s

 

 

e Autor: Jaromír Drlík

 

:Doba stránek:
Vydáno dne 14.1 .2007

Stránky jsou v provozu už 4 měsíce a 14 dní

Autor: Jaromír Drlík

 

:Ikonka:
Vydáno dne 23.5 .2007

Dne 23.5.2007 je na světě nová ikonka chytej.xf.cz není moc dokonal,ale budu zase nějaká lepší ikonka,ale zase až časem.Doufám,že tahle ikonka se vám aspoň trošku bude líbit a jak už jsem výše uvedl bude ještě lepší.

Autor: Jaromír Drlík

 

:Střídání fotogalerií:
Vydáno dne 30.5 .2007

Přidal jsem na své stránky také střídání fotogalerií později tam bude více fotek zatím jich tam je 18.

 

Autor: Jaromír Drlík

 

:Zvýšení návštěvnosti:
Vydáno dne 6.7.2007

Jak se tak dívám tak se nám zdvihla návštěvnost to jsem moc rád sorry že jsem tady dlouho nebyl a nic nového nepřibilo,ale odešel mi počitač takže jsem nemohl nic dělat,ale to už je pryč a teď tady zase budu  vkládat nové fotky články atd...

Autor: Jaromír Drlík

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


: Rychlo pokec:

 


:Kontakt:

Své náměty a návrhy pište na

E-mail: chytej.xf@centrum.cz

ICQ: 299-465-434 

 

:Ikonky:


Naše ikonka

 


:Počasí:

Předpověď pro ČR zítra od Meteopress.czPředpověď pro ČR pozítří od Meteopress.cz Předpověď pro ČR pozítří od Meteopress.cz

           Copyright Jaromír Drlík(bokky)
           
           
           
      © 2007. Všechna práva vyhrazena.